Pogoń Oleśnica: w sobotę seniorzy, w niedzielę juniorzy

Kibiców MKS-u czeka domowy weekend i trzy spotkania przy Brzozowej.


REKLAMA

Jako pierwsi na boisko wybiegną czwartoligowcy. Podopieczni trenera Ryszarda Pietraszewskiego podejmą na płycie głównej Orła Ząbkowice. Ząbkowiczanie przed tygodniem, gdy Pogoń „pauzowała” z powodu przełożenia jej meczu z Żarowem, ograli Piasta Nowa Ruda 3:1.

Piast był też ostatnim rywalem oleśnickiego MKS-u, ale w tym starciu to noworudzka drużyna cieszyła się ze zwycięstwa 3:2. Goście z Ząbkowic są obecnie o stopień wyżej w ligowej tabeli, na 4. miejscu, z przewagą trzech „oczek” i mając o dwa mecze rozegrane więcej.

Z drugiej strony jesienią górą 4:2 byli Piotr Kotwa i spółka. Szykuje się więc wyrównane i zacięte spotkanie. Kto wyjdzie z niego zwycięsko przekonamy się w sobotę. Pierwszy gwizdek o 16.

Niedziela należała będzie do juniorskich zespołów Pogoni. W Lidze Dolnośląskiej Juniorów Starszych zawodnicy trenera Mariusz Kartochy o godzinie 11 na sztucznej nawierzchni gościli będą Parasol Wrocław. Z kolei o 13 w tym samym miejscu w meczu klasy okręgowej juniorów młodszych piłkarze Marcina Jurasika podejmą imienniczkę z Sycowa.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony