Pogoń Oleśnica rozpoczęła sprzedaż karnetów na rundę jesienną

Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Pogoni Oleśnica w rundzie jesiennej.


REKLAMA

Cena karnetu trybuna odkryta: 40 zł
Cena karnetu trybuna kryta: 100 zł
Dzieci do lat 16, Kobiety, osoby niepełnosprawne – wstęp wolny.
Kupując karnet na całą rundę mogą Państwo obejrzeć wszystkie mecze Pogoni Oleśnica za przysłowiowe 5 zł.

Na mecz, zupełnie za darmo można zabrać całą Rodzinę. Żona i dziecko do lat 16 wejdzie na mecz Pogoni zupełnie za darmo.

– Kupując karnet udzielają Państwo wielkiego wsparcia klubowi, które jest bardzo ważne i potrzebne.
Najważniejsi dla nas są wierni Kibice, którzy są z Pogonią zawsze – na dobre i na złe. Dlatego cena karnetu jest bardzo preferencyjna w stosunku do biletu zwykłego w dniu meczu, który tak jak w poprzednim sezonie będzie kosztował 10 zł.

Dlatego bardzo opłaca się zakupić karnet, z którym pojedynczy mecz kosztuje 5,71zł. Karnet można również przekazać znajomemu – ponieważ nie jest imienny, jest na rundę, dlatego żaden mecz nie będzie zmarnowany, jeśli ktoś nie może być na wszystkich. Dlatego zachęcamy do zakupu karnetów! Kupując karnet wspierasz klub i oszczędzasz! – informuje Pogoń Oleśnica.

Karnety będą sprzedawane podczas ostatniego sparingu w sobotę o godzinie 17:00 w Oleśnicy – przeciwnikiem Mirków Długołęka. Karnety są dostępne również w sklepie Sport Styl Anna oraz sklepie dziecięcym Kacperek – naszych stałych partnerach w sprzedaży. Karnet można też nabyć na stadionie od kierownika Pogoni, Zenona Olewińskiego.

RED, źródło: Pogoń

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony