Pogoń: juniorzy młodsi na szóstkę, starsi w cieniu Śląska

pogondolpas_oljm018

W odmiennych humorach schodzili z boiska w miniony weekend juniorzy Pogoni Oleśnica.

Trwa znakomita seria juniorów młodszych Pogoni Oleśnica. W weekend zespół trenera Pawła Ulatowskiego udał się do Głucho-wa Górnego. Strzelanie rozpoczął już w 6. minucie Jakub Warzecha.

Losy meczu rozstrzygnęły się do przerwy, bo dwadzieścia minut później podwyższył Maciej Dużyński, potem ponownie trafił Warzecha, po nim Rafał Burzyński, a „do szatni” jeszcze Marcin Wierzchowski i zespoły zmieniały strony przy stanie 5:0 dla MKS-u.

W drugiej połowie szóstego gola dołożył Adam Ciszewski. Gospodarzy stać było jedynie na trafienie honorowe, autorstwa Dominika Dudka i wynik brzmiał 6:1 dla Oleśnicy.

Z kolei juniorzy starsi pod wodzą Macieja Zapała musieli uznać wyższość WKS-u Śląsk Wrocław. Gospodarze z Oleśnicy ulegli wrocławianom 1:3. W 24. minucie wynik otworzył Jakub Mikuś, a po przerwie podwyższali Maksymilian Fryczkowski i Dominik Rosiński. Honor MKS-u w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry uratował Kacper Bartusiak.