Podsumowanie debiutu OSF w Minimistrzostwach Deichmanna

Oleśnicka Szkoła Futbolu zakończyła udział w Minimistrzostwach Deichmanna. Cztery drużyny w kategoriach Żak (U-9) oraz Skrzat (U-7) rozegrały łącznie 77 spotkań, spędzając na boisku 1540 minut.


REKLAMA

Turniej Deichmanna odbywa się na skalę ogólnopolską, a nasi zawodnicy wzięli udział w eliminacjach okręgu wrocławskiego. Rozgrywki obywały się co sobotę na przestrzeni kwietnia, maja oraz czerwca. Żaki wystąpiły pod nazwą Indie oraz WKS (Wybrzeże Kości Słoniowej), natomiast Skrzaty jako Holandia i WKS, przybierając pomarańczowe barwy.

– To pierwszy większy turniej dla naszych drużyn i był nam on bardzo potrzebny. Dla wielu zawodników była to bardzo ważna lekcja we wszystkich sferach rozwoju – mentalnym, emocjonalnym oraz czysto piłkarskim. Jestem przekonany, że z turnieju na turniej będą radzić sobie coraz lepiej, ale musi być to oparte na ciężkiej pracy. Chcę pogratulować wszystkim zawodnikom zaangażowania i postawy osoby, która nigdy się nie poddaje. Chciałbym również podziękować rodzicom, którzy w odpowiedni sposób dopingowali, wspierali i zachęcali dzieci do rywalizacji podczas turnieju – podsumował trener Maciej Szeliga.

sdr

RED, OSF; fot. Tomasz Banaszak/OSF

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony