Plan przygotowań do sezonu LZS-u Solniki Małe

Drużyna LZS Solniki Małe przygotowania do nowego sezonu 2016/2017 w  A-kasie rozpocznie 2 sierpnia, a kilka dni później rozegra pierwszy sparing.


REKLAMA

Premierowy trening zaplanowano o godzinie 19:00 na boisku w Solnikach Małych. Klub z otwartymi ramionami czeka też na zainteresowanych grą w LZS-ie. – Już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych na pierwszy trening naszego zespołu – mówi prezes Mariusz Karakuła. Wszyscy chętni do gry w drużynie proszeni są o kontakt pod numerem tel. 500-268-915

Na 6 sierpnia przewidziano rozegranie pierwszego spotkania kontrolnego. Rywalem będzie KS Łozina, drużyna która w minionym sezonie występowała w klasie okręgowej. Mecz prawdopodobnie odbędzie się o 18 w Solnikach Małych.

Tydzień później zaplanowany jest drugi z test-meczów. 13 sierpnia, również o 18 w Solnikach Małych, podopieczni trenera Przemysława Kwietnia podejmą towarzysko GKS Wilków. Pierwsze spotkanie ligowe w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 LZS rozegra 21 sierpnia u siebie o godzinie 17:00. Przeciwnikiem będzie Burza Chwalibożyce.

RED, źródło: LZS Solniki Małe

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony