Piłkarze Kerry z tytułem wicemistrza Polski i MVP turnieju

Sukces drużyny Kerry Oleśnica na XI Mistrzostwach Polski Branży Spożywczej.


REKLAMA

Turniej rozegrano w miniony weekend w Zakopanem. Pierwszy dzień zawodów to tradycyjnie rywalizacja w grupie, którą Kerry zakończyło na pierwszym miejscu. Wygrywając trzy mecze i jeden remisując:

Bewa Kamieńsk – Kerry 0 – 0
Goodmills — Kerry 1 – 3
Danone Bieruń – – Kerry 0 – 2
Marcola Tarnów — Kerry 0 – 2

– Niedziela to zmagania z Konspol Nowy Sącz i wynik 0:0. Następnie trafiliśmy na Rolnik Mikołów, z którym wygrywaliśmy 1:0. Potem przyszło ponownie zagrać z rywalem z grupy Bewą Kamieńsk, którą odprawiliśmy dwoma bramkami – relacjonuje opiekun zespołu Krzysztof Małasiński.

Finał Kerry zagrało z Browarem Warka. Zacięta rywalizacja trwała do ostatniej minuty, a mecz zakończył się wynikiem 2:2 i o losach tytułu mistrzowskiego musiały rozstrzygnąć karne. – Pierwszego przestrzela Tomek Nowak. Rywale trafiają trzy razy , my dwa i mistrzostwo przypadło Warce – mówi Małasiński. Na pocieszenie wicemistrzom został fakt, że tytuł najlepszego bramkarza przypadł Damianowi Kocerze, a najlepszym zawodnikiem wybrano Tomasza Nowaka.

Kerry: Damian Kocera, Tomasz Wojciechowski, Tomasz Nowak, Grzegorz Świrk, Piotr Mogiełka, Bartek Dąbrowski, Julian Grasiak, Krzysztof Michalewski, Krzysztof Małasiński.

REKLAMA
  1. zakopane

    w historii najlepsi karnych nie trafiali . taki paradoks – MVP , a o porażce zadecydowało jego pudło . Szkoda finału , ale i tak gratulacje .

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony