Piłkarki Gimnazjum w Bierutowie z Pucharem Wójta

Po raz kolejny w hali sportowej przy ulicy Wileńskiej odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Oleśnica. 


REKLAMA

Tradycyjnie gospodarzem było Gimnazjum Gminy Oleśnica. Patronat i opiekę nad zawodami objął wójt Marcin Kasina. Tegoroczny turniej odbył się pod hasłem „Wybieram piłkę – nie alkohol”, zachęcający młode dziewczęta do uprawiania w czasie wolnym coraz bardziej popularnej wśród nich piłki nożnej.

W rozgrywkach udział wzięło pięć szkół: Gimnazjum Gminy Oleśnica, Gimnazjum nr 1 i 2 w Oleśnicy, Gimnazjum w Długołęce oraz Gimnazjum w Bierutowie. Zmagania toczyły się w systemie „każdy z każdym”.

Tak jak przed rokiem najlepsze okazały się piłkarki z Bierutowa. Dla wszystkich zespołów zostały ufundowane puchary oraz nagrody rzeczowe wręczane przez wójta gminy Oleśnica Marcina Kasiny i dyrektor Gimnazjum Gminy Oleśnica Anny Klimkowskiej. Poza tym indywidualne nagrody przypadły Patrycji Foluszczyk z Gimnazjum w Bierutowie, która okazała się najlepszą strzelczynią turnieju oraz Wioletty Grabowskiej z GGO, uznanej najlepszą bramkarką.

Na uczestników czekał też ciepły posiłek w postaci pierogów. Sędziami zawodów byli  Zbigniew Olszewski i Robert Nowosad.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU: 

1. Gimnazjum w Bierutowie- opiekun Bartosz Purzyński
2. Gimnazjum Gminy Oleśnica- opiekun Izabela Zamorska
3. Gimnazjum nr 1 w Oleśnicy- opiekun Mirosław Mularczyk
4. Gimnazjum w Długołęce- opiekun Mariusz Kowalski
5. Gimnazjum nr 2 w Oleśnicy opiekunowie- Marlena Waga i Jacek Malczewski

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony