Piłka nożna i zabawa na dziesięciolecie istnienia UKS-u Bierutów

Piłka nożna i zabawa na dziesięciolecie istnienia UKS-u Bierutów

W minioną niedzielę na stadionie miejskim w Bierutowie odbył się festyn z okazji 10-lecia istnienia Uczniowskiego Klubu Sportowego Bierutów.


REKLAMA

W wydarzeniu wzięło udział 120 osób w zróżnicowanym wieku oraz specjalnie przygotowanych na ten dzień koszulkach, które na co dzień regularnie trenują w bierutowskim klubie. Sprawdzili się w różnego rodzaju konkurencjach sprawnościowych oraz mogli skorzystać z dmuchanych zamków. Wydarzenie uświetnił występ oleśnickiego football freestyle’owca Macieja Leji, który wywarł niemałe wrażenie na kibicach.

Za sprawny przebieg festynu i miłą atmosferę byli odpowiedzialni organizatorzy w składzie: Bartosz Purzyński, Przemysław Przybylski, Mariusz Karakuła, Mariusz Korzeniowski, Łukasz Szczypkowski, Jerzy Karwata oraz Tomasz Nowak. A jak podsumowują całe przedsięwzięcie Przemysław Przybylski i Bartosz Purzyński bez których nie byłoby UKS-u?

-Cieszymy się, że udało się zorganizować taki super festyn. Chcielibyśmy podziękować tym, którzy w dużej mierze przyczynili się, abyśmy mogli się wspólnie bawić w niedzielę. Podziękowania kierujemy do sponsorów czyli Kancelarii Liberum Marty Kubiak, Nestle, Boramex. Specjalne podziękowania burmistrzowi Bierutowa, dyrektorowi OKIS w Bierutowie Adamowi Urdzeli za pomoc w organizacji oraz prezesowi LZS-u Solniki Małe Mariuszowi Karakule za ogromne zaangażowanie w organizację festynu, Ratownictwu Medycznemu z Oleśnicy, a także wszystkim wolontariuszom którzy pomagali w organizacji festynu. A teraz przed nami kolejne lata pracy i treningów! –  podsumowują organizatorzy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony