OLJM: Pogoń Oleśnica wygrała mecz na szczycie i została mistrzem jesieni

Podopieczni trenera Pawła Ulatowskiego na własnym boisku pokonali 2:0 Polonię Środa Śląska.


REKLAMA

Oleśnicko-średzkie pojedynki w grupach młodzieżowych o wysoką stawkę to ostatnimi czasy coraz częstsze wydarzenia. W sobotnie południe przy Brzozowej doszło do pojedynku najlepszych zespołów jesieni w Okręgowej Lidze Juniorów Młodszych. Obie ekipy dzielił zaledwie punkt, bo niepokonana Polonia tylko raz zremisowała, a Pogoń raz przegrała. W pozostałych meczach zespoły odprawiały rywali z kwitkiem, aplikując przez całą rundę po ponad 80 bramek!

Większe powody do radości po meczu mieli gospodarze, którzy jako pierwsi znaleźli sposób na drużynę ze Środy Śląskiej, pokonując przyjezdnych 2:0. Wynik meczu otworzył niezawodny Rafał Burzyński. – Pierwszy gol to efekt wysokiego pressingu. Po odbiorze piłki Rafał poszedł sam na bramkę i wykończył akcję skutecznym strzałem – relacjonuje trener Paweł Ulatowski.

Radość z szatni po zwycięstwie nad Polonią Środa Śląska

Radość z szatni po zwycięstwie nad Polonią Środa Śląska

Najważniejsze w całej rundzie trzy punkty przypieczętował Jakub Warzecha, kończąc składną akcję drużyny. – Po odbiorze w środku poszło podanie do boku, do Marcela Palmy, a ten dograł wzdłuż pola karnego do Warzechy, który podwyższył na 2:0 – słyszymy od szkoleniowca Pogoni, którego podopieczni przezimują w fotelu lidera, na półmetku legitymują się świetnym bilansem 39 punktów w 14 meczach i stosunkiem goli 86:17.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony