OLJM: juniorzy młodsi Pogoni Oleśnica znów zdemolowali rywali

OLJM: juniorzy młodsi Pogoni Oleśnica znów zdemolowali rywali

Podopieczni trenera Pawła Ulatowskiego na własnym boisku pokonali Dolpasz Skokowa 8:1.

Trwa znakomita seria gier juniorów młodszych oleśnickiego MKS-u. Lider okręgowej klasy juniorów młodszych w sobotnie przedpołudnie podejmowała na bocznej płycie stadionu miejskiego w Oleśnicy rówieśników z Dolpaszu Skokowa.

W pierwszej połowie, mimo przewagi gospodarzy, rywale zdołali nawiązać walkę z Pogonią. Oleśniczanom zasłużone prowadzenie dał Filip Piasecki, ale dość szybko chwila dekoncentracji kosztowała drużynę MKS-u remis. Zawodnika ze Skokowej pięknym strzałem w okienko nie dał szans golkiperowi.

Jeszcze przed zmianą stron zespół Pawła Ulatowskiego ponownie był na prowadzeniu, bo defensor Dolpaszu przecinając dogranie posłał piłkę do własnej bramki.

A po przerwie rozstrzelali się na dobre miejscowi. Po dwóch golach Macieja Dużynskiego oraz pojedynczych trafieniach Rafała Burzyńskiego, Adama Ciszewskiego, Jakuba Warzechy i Marcina Wierzchowskiego Pogoń rozbiła gości aż 8:1.

Z dorobkiem 24 punktów w 8 meczach i bilansem goli 57:9 oleśniczanie pewnie zasiadają w fotelu lidera OLJM. Jaki jest sekret tak świetnej passy?

- To nie sekret… Podstawą jest ciężka praca na każdym treningu. Mamy dobry zespół, który tworzą ambitni, znający swoje cele zawodnicy. Jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie i taktycznie, co pozwala nam na walkę o zwycięstwo w każdym meczu. Mimo dobrej passy nie usiądziemy na laurach. Mamy dobrze określone założenia indywidualne i zespołowe I będziemy je realizować – powiedział nam trener P.Ulatowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wyświetl pełną wersję strony