Oleśnicki freestyler w finałach międzynarodowych zawodów

Od 2 do 5 lutego trwały międzynarodowe zawody Lubasz Freestyle Night, w których udział wziął oleśnicki freestyler Maciej Leja. 


REKLAMA

W zmaganiach łącznie rywalizowało ponad 150 zawodników. Na samym początku odbyły się eliminacje, po których sędziowie wybrali najlepszych 32 freestylerów, którzy walczyli ze sobą o dostanie się do finałowej szesnastki. Jak w tej fazie poradził sobie Maciek? – Udało mi się wygrać w równej walce z pochodzącym z Irlandii Conor Reynolds, po czym dostałem się do finałowej 16 czyli głównych finałów Lubasz Freestyle Night. – relacjonuje nam utalentowany oleśniczanin.

W finałach mimo zaciętej rywalizacji Leja musiał uznać wyższość swojego rywala pochodzącego ze Szwecji. Mimo porażki nastolatek udanie ocenia swój występ. – W finałowej 16 trafiłem na pojedynek z Vlo zawodnika ze Szwecji. Pomimo przegranego pojedynku cieszę się z tego co zaprezentowałem i z poziomu całe batli. To były moje najlepsze zawody w życiu. Zajęcie pierwszej 16 na tak dużych zawodach uważam za swoje największe osiągnięcie w mojej dotychczasowej karierze. – podsumowuje swój wyczyn M.Leja.

Finałowy pojedynek Maćka Leji: 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony