Oleśnicki football freestyler Maciek Leja gościem studia TVP

Utalentowany zawodnik football freestyle’u, oleśniczanin Maciej Leja we wtorkowy poranek będzie opowiadał o swojej pasji do żonglerki piłką we wrocławskiej telewizji. 


REKLAMA

Już jutro Macieja Leję będziemy mogli ujrzeć na ekranie telewizora. -Będę opowiadał o freestyle, o tym jak to się zaczęło. Dzisiaj w południe dostałem telefon z telewizji, żebym jutro rano stawił się na ulicy Karkonoskiej w siedzibie telewizji, więc jest to dość spontaniczna akcja. Korzystając z okazji zapraszam wszystkich do oglądania mojej wizyty w studiu TVP – opowiada nam jeden z czołowych football freestyle młodego pokolenia.  Uczeń II Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy ma pojawić się w porannym paśmie TVP Wrocław w „Faktach o poranku”, które startują o godzinie 7.

REKLAMA
  1. do xyz

    xyz…jakim ty jesteś burakiem…Rusz tyłek sprzed kompa i zrób coś sam, może wtedy oświeci ciebie że aby do czegoś dojść często trzeba „robć to samo” bo trening czyni mistrza…

    (0)
  2. XYZ

    To już się nudne robi, od kilku miesięcy to samo robi i jeszcze tak próbuje na hama się wybić. W Polsce jest już najlepszy zespół football freestyle (Kamil Drzewucki i Mateusz Odrzygóź) im nie dorównasz;)))

    (-3)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony