Oleśnicka Szkoła Futbolu zakończyła debiutancki sezon

Oleśnicka Szkoła Futbolu zakończyła debiutancki sezon

Na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Oleśnicy odbyło się zakończenie pierwszego sezonu Oleśnickiej Szkoły Futbolu, w którym wzięli udział wszyscy zawodnicy trenujący w klubie oraz ich rodziny.


REKLAMA

Dla Oleśnickiej Szkoły Futbolu był to bardzo udany sezon. Od września ubiegłego roku dołączyło do nas blisko 80 młodych piłkarzy, którzy na co dzień trenują w czterech grupach z podziałem na kategorie wiekowe. Wzięliśmy udział w licznych meczach sparingowych oraz turniejach, w tym w turnieju Deichmanna.

Zakończenie sezonu miało charakter rodzinny, a naszych planów nie pokrzyżowała nawet burza, która przeszła nad nami na samym początku imprezy. Na początku zawodnicy rozgrywali mecze w swoich kategoriach wiekowych, a do dyspozycji wszystkich była również bramka z płachtą na punkty. Następnie najmłodsi piłkarze wraz z rodzicami wzięli udział w wyścigach z przeszkodami. Najwięcej emocji wzbudziły jednak zawody w przeciąganiu liny.

W przerwach wszyscy mogli skorzystać z bogatego poczęstunku w postaci owoców i ciast, w głównej mierze przygotowanego przez rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Na koniec odbyło się uroczyste podziękowanie, wręczenie upominków dla wszystkich zawodników za pracę włożoną na treningach w mijającym sezonie oraz pamiątkowe zdjęcia.

– Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za nasz wspólny, pierwszy sezon Oleśnickiej Szkoły Futbolu. Jesteśmy przekonani, że kolejny sezon będzie dla nas jeszcze bardziej udany! – podsumowuje klub.

RED, fot. B.Michalak i OSF

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony