Oldboje: podział punktów Widawy ze Śląskiem Wrocław

W piątkowy wieczór na stadionie miejskim w Bierutowie zmierzyły się ze sobą drużyny oldbojów Widawy i Śląska Wrocław.


REKLAMA

Po końcowym gwizdku nie poznaliśmy zwycięzcy. Pojedynek zakończył się remisem 1:1. Spotkanie rozpoczęte z opóźnieniem mogło idealnie się zacząć dla gospodarzy, którzy już w drugiej akcji postraszyli Śląsk. Zza pola karnego uderzał Marcin Łyszczarz, a piłka po jego strzale trafiła w słupek. Przez całą pierwszą połowę lepiej grali bierutowianie i ciągle naciskali na drużynę z Wrocławia. Słaba dyspozycja Grzegorza Kowalskiego i spółki w pierwszej odsłonie mogła być spowodowana tym, że od początku grali w dziesiątkę, bo reszta piłkarzy nie dotarła na czas.

Sytuacja się zmieniła właśnie w drugiej połowie, kiedy to dotarło dwóch graczy Śląska. Jeden z nich uderzył na bramkę strzeżoną przez Mariusza Korzeniowskiego, lecz piłka trafiła w rękę jednego z piłkarzy Widawy i sędzia wskazał na wapno. „Jedenastkę” na bramkę zamienił drugi z świeżo przybyłych piłkarzy czyli Tomasz Moskal. Ten wynik utrzymywał się do końcówki spotkania, a ta należała do Grzegorza Marciniaka i jego zespołu. Na kilka minut przed końcem wyrównującą bramkę zdobył Eugeniusz Przeniosło. Na więcej nie pozwolił czas i obie drużyny dopisali po punkcie do swojego konta.

Widawa: Korzeniowski- Przeniosło, Przybylski, Szymański, Góra, Zbylut, Jarząb, Król, Głuch, Marciniak, Łyszczarz, Leśnierowski.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony