Oldboje: najstarsza Widawa udanie kończy rundę, młodsi oldboje przed ostatnią kolejką

Oldboje: najstarsza Widawa udanie kończy rundę, młodsi oldboje przed ostatnią kolejką

Najstarsi piłkarze Widawy Bierutów zwycięsko zakończyli rundę jesienną. Bierutowianie przed własną publicznością pokonali 3:0 Polonię Wrocław. 


REKLAMA

To zwycięstwo było pierwszą wygraną Widawy na własnym boisku w tej rundzie. Już od początku spotkania swój ton narzucili gospodarze i powinni prowadzić po niespełna trzech minutach, ale w idealnej sytuacji gorszy od bramkarza gości okazał się Jan Krowicki. Chwilę później przyszła pierwsza bramka dla obecnych mistrzów ligi +45, a jej autorem okazał się Mariusz Cicharski.

Widawa nie przestała atakować i w następnej akcji fenomenalnym strzałem popisał się Waldemar Michalec, zdobywając gola na 2:0. Swoich sytuacji próbowali także goście, lecz Tomasz Idziorek świetnie spisywał się w bramce. Wynik tuż przed zakończeniem spotkania trafieniem z bliskiej odległości ustalił Eugeniusz Kaszubkiewicz.

Widawa: Idziorek- Dymiński, Maciaszczyk, Rak, Kruszyński, Czyż, Michalec, Knysak, Krasinkiewicz, Kaszubkiewicz, Kałwiński, Cicharski, Krowicki, Fojna.

Z kolei młodsza grupa oldbojów Widawy w przedostatniej kolejce grała w Dobroszycach z tamtejszym Samorządem. To spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Mimo licznych sytuacji, które bierutowianie sobie wykreowali nie zdołali pokonać golkipera dobroszyczan. W ostatniej kolejce rundy jesiennej. Marcin Łyszczarz wraz z kolegami udadzą się na wyjazdowe spotkanie z PKS-em Łany. Początek w poniedziałek o godzinie 16.

Jesień przed własną publicznością zakończy Pogoń Syców, która w poniedziałek będzie gościła KP Bór Oborniki Śląskie. W ubiegły poniedziałek sycowianie przegrali 0:4 ze Śląskiem Wrocław, a zespół z Obornik Śląskich przegrywał 0:2 z Polonią Trzebnica, ale mecz został przerwany. Pierwszy gwizdek starcia Pogoni z Borem zaplanowano na godzinę 16.

Także na własnym boisku rundę jesienną zakończą oldboje Pogoni Oleśnica. Kolejkę temu oleśniczanie po bramce Eugeniusza Kaszubkiewicza wygrali 1:0 z Pogoń Tondach Wrocław. Warto odnotować, że w tym spotkaniu bramkarz Pogoni Piotr Balicki obejrzał czerwoną kartkę, a drugi golkiper oleśnickiego zespołu Piotr Bagan obronił rzut karny. Na zakończenie rundy Pogoń zagra z Piastem Nadolice. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 20.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony