Oldboje: derby dla Sycowa, wygrana Pogoni

Najstarsi piłkarze grający w grupie +35 z naszego powiatu rozegrali trzecią kolejkę. Jak w niej wypadli? Dzisiaj swoje trzecie spotkanie rozegra Widawa Bierutów +45. 


REKLAMA

W pierwszej lidze doszło do derbowego starcia między Pogonią Syców, a Widawą Bierutów. W bezpośrednim pojedynku naszych zespołów lepsi okazali sycowianie, którzy zwyciężyli 3:1. Dwie bramki dla zwycięskiego zespołu zdobył Łydka, a jedno trafienie dołożył Kociński. Honor Widawy uratował Krzysztof Michalewski. Grzegorz Rosiek i spółka w tabeli jest na czwartym miejscu. Z kolei bierutowianie zajmują ósmą pozycje.

W tej samej grupie porażkę odnieśli zawodnicy Samorządu Dobroszyce. Lepsi od dobroszyczan okazali się piłkarze Orli Wąsosz. Zespół z Dobroszyc nie zdobył jeszcze w tej kampanii żadnego punktu. W tabeli plasuje się na dziesiątym pozycji. Kolejny mecz Samorządu to pojedynek z Muchoborem Wrocław.

W II lidze grupy II wysoką wygraną, pierwszy w sezonie zanotowali oldboje Pogoni Oleśnica. Łupem strzeleckim w ekipie z Oleśnicy podzielili się Waldemar Szymanek, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców oraz Eugeniusz Kaszubkiewicz, Rafał Ozga i Piotr Bagan. W tabeli Pogoń jest piąta. Następnym rywalem oleśniczan będzie GTS Siechnice. Pierwszy gwizdek na boisku przy Brzozowej zabrzmi o 17:15.

Najstarsi piłkarze Widawy Bierutów w miniony czwartek na własnym boisku mierzyli się z GKS Kobierzyce. Spotkanie to zakończyło się bezbramkowym remisem. W tabeli bierutowianie plasują się na pozycji wicelidera, a w kolejnej kolejce udadzą się do Wrocławia na pojedynek z tamtejszym Muchobórem. Początek zaplanowano na 17:30.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony