OFRS kontynuuje współpracę z Soccer Services Barcelona

Oleśnicka Fundacja Rozwoju Sportowego przedłużyła współpracę z Soccer Services Barcelona i nadal będzie oficjalnym operatorem firmy w Polsce.


REKLAMA

– Ponownie jest to dla nas ogromne wyróżnienie, a przede wszystkim możliwość rozwoju dla nas, naszych zawodników, a także całego środowiska piłkarskiego – podkreśla zespół OFRS-u.

Przypomnijmy, że Soccer Services Barcelona to firma założona przez najbardziej doświadczonych trenerów i wykładowców uniwersyteckich z zakresu piłki nożnej w Hiszpanii. Bazując na swojej wiedzy, ogromnym doświadczeniu i współpracy z najlepszymi klubami oraz federacjami piłkarskimi, opracowali oni kompleksową metodę treningową zwaną Ekkono, na której wzorują się m.in. trenerzy w Oleśnickiej Szkole Futbolu.

Na czele organizacji stoi Carles Romagosa Vidal, były trener grup młodzieżowych i dyrektor szkoły FC Barcelona, a obecnie dyrektor techniczny akademii piłkarskiej mistrza Francji i zdobywcy Pucharu Francji Paris Saint-Germain.

Soccer Services Barcelona oferuje pełne wsparcie dla zawodników, trenerów, klubów i federacji piłkarskich. Oferuje szereg usług i produktów mających na celu zmaksymalizowanie działań zawodnika, zwiększenie kwalifikacji trenerów oraz zoptymalizowanie usług technicznych dla klubów. Trenerzy z Barcelony swoje działania szkoleniowe, analityczne i doradcze prowadzą m.in. w Hiszpanii, Japonii, USA, Finlandii,  a także w Polsce. ofrsbarcelona2

W minionym sezonie efektem współpracy była organizacja ogólnopolskiego kursu Ekkono dla trenerów piłki nożnej oraz obozu piłkarskiego dla młodych, utalentowanych zawodników z całej Polski.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony