Nowe oblicze Akademii Piłkarskiej Oleśnica

Firma KiK Textil postanowiła wesprzeć zawodników Akademii Piłkarskiej Oleśnica.


REKLAMA

Akademia Piłkarska Oleśnica istnieje co prawda dopiero od 4 lat, jednak niewątpliwie posiada potencjał. Przyczynia się do tego zdobyte wcześniej doświadczenie, ponieważ powstał na fundamentach dwóch oleśnickich klubów piłkarskich: MKS Pogoń i MSP Rataje, które zajmowały się kształceniem dzieci i młodzieży w mieście. Zawodnicy są szkoleni pod okiem profesjonalistów, a od tego sezonu dodatkowo w nowych, profesjonalnych strojach.

Zajęcia w Akademii prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. W codziennej pracy skupiają swoją uwagę, na tym aby każdy zawodnik otrzymał odpowiednie wsparcie oraz mógł prawidłowo rozwijać swoje umiejętności. Na treningach doprowadza się do realnych sytuacji, które występują podczas meczów. Dzięki temu chłopcy mogą uczyć się odpowiednio reagować.

Głównym celem dla Akademii jest zainteresowanie najmłodszych sportem oraz kształcenie ich w profesjonalny sposób. Treningi odbywają się na orlikach, stadionie oraz halach w Oleśnicy przez cały rok. Dzięki wytrwałości i systematyczności zespoły biorą udział w licznych turniejach na terenie Polski oraz grają w najwyższych ligach: Dolnośląskiej Lidze Trampkarzy i Dolnośląskiej Lidze Młodzików.

AP_Olesnica

Aktualnie AP Oleśnica trenuje w nowych składach – zostały one zaprezentowane w kwietniu. Dzięki temu możliwe jest odpowiednie przygotowanie między innymi do letniego obozu piłkarskiego, który jest organizowany dla wszystkich zawodników. Odbędzie się on w terminie 12 – 22 lipca w Jarosławcu. Podczas jego trwania przewidziane są treningi, zajęcia rekreacyjne i integracyjne oraz plażowanie. Jak więc widać wakacje będą dla piłkarzy Akademii bardzo intensywne.

Niewątpliwie konieczne będzie bardzo dobre przygotowanie motoryczne chłopców, jednak firma KiK zadbała również o inny aspekt, bardziej praktyczny, i przekazała drużynom nowe stroje. Jest to część akcji „Z pasji do piłki…”, która ma na celu promowanie lokalnych zespołów oraz ich wsparcie, tak, aby pokazać wspólną pasję do piłki nożnej. Akademia Piłkarska Oleśnica otrzymała nowe komplety trykotów, w których będzie mogła wystąpić podczas najbliższych rozgrywek.

– Mamy nadzieję, że dzięki nowym strojom ten sezon będzie jeszcze lepszy dla chłopaków. Życzymy im samych sukcesów i trzymamy kciuki za nadchodzące rozgrywki piłkarskie – mówi Mariusz Kulik z firmy KiK.

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji. KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

RED, inf.prasowa

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony