Moc emocji piłkarskich Mistrzostw Europy w Klubie Kibica Kolorowa!

Klub Kibica Kolorowa w Oleśnicy zaprasza do wspólnego przeżycia nadchodzących Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Na piłkarskich fanów czekała będzie gorąca, kibicowska atmosfera, promocje na barze i możliwość wygrania telewizora.


REKLAMA

Już w piątek rozpocznie się prawdziwe piłkarskie święto – ruszą kolejne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, których gospodarzem będzie w tym roku Francja. Walkę o jedno z najważniejszych piłkarskich trofeów śledzić będzie można w Klubie Kibica „Kolorowa” w Oleśnicy, gdzie legalnie będzie można obejrzeć wszystkie spotkania europejskiego czempionatu.

Na tym jednak nie koniec. Jak podkreśla właściciel Kolorowej, najważniejsza będzie atmosfera i klimat wspólnego dopingowania piłkarskich zmagań. Dlatego z okazji mistrzostw właściciel Kolorowej przygotował szereg atrakcji dla najwierniejszych kibiców. Od zniżek na barze po konkurs z cenną nagrodą rzeczową.

Kibicuj w narodowych barwach

Szczególna atmosfera towarzyszyć będzie na pewno meczom reprezentacji Polski. Właściciel Klubu Kibica Kolorowa namawia wszystkich fanów, którzy wybiorą się oglądać mecze kadry na ulicę Lotniczą do ubrania się na biało-czerwono. Dodatkowo, na miejscu każdy będzie miał okazję wymalować się w barwy narodowe. Na wszystkich wiernych fanów polskich piłkarzy czekać będą promocje na barze.

Ponadto przez całe mistrzostwa dla głodnych piłkarskiej rywalizacji nie zabraknie też swojskich przekąsek jak chleb wiejski ze smalcem i ogórkiem, kiełbasa z grilla, grochówka czy bigos.

Można wygrać telewizor

Dodatkową atrakcją dla wszystkich wiernie śledzących Mistrzostwa Europy w Kolorowej jest szansa wygrania 48-calowego telewizora, który jest główną nagrodą w konkursie towarzyszącym wspólnemu oglądaniu boiskowych zmagań.

Aby wziąć w nim udział należy mieć ukończone 18 lat, kupić dowolny produkt z baru w terminie 10 czerwca – 10 lipca i przy zakupie podpisać karteczkę z imieniem i nazwiskiem. Na koniec odbędzie się losowanie, którego zwycięzca zostanie nowym właścicielem telewizora. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w losowaniu jest polubienie postu konkursowego na facebookowym profilu Kolorowej – KLIKNIJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony