Młodzicy Boguszyc i juniorzy Zarzyska najlepsi w gminie

Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej młodzików i juniorów rozstrzygnięte.


REKLAMA

W niedzielę w Dąbrowie odbył się „Piknik z Kulturą i Sportem” w trakcie, którego przeprowadzono finałowe turnieje piłki nożnej młodzików oraz juniorów młodszych.

W rywalizacji młodzików w końcowym rozrachunku najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Boguszyc, miejsce drugie zajęła drużyna z Ligoty Małej, a miejsce trzecie przypadło dla zawodników Dziadowej Kłody. Poza podium znalazły się kolejno drużyny z Krzeczyna oraz Bogusławic. Gościnnie w finałowym turnieju uczestniczyli reprezentanci gospodarza całego turnieju – chłopcy z Dąbrowy. Królem strzelców został Wojciech Dworniczak z Boguszyc.

Finałową rywalizację wśród juniorów młodszych wygrała drużyna z Zarzyska, miejsce drugie wywalczyła drużyna z Poniatowic, a miejsce trzecie zdobyła drużyna z Boguszyc. Tuż za podium znalazły się drużyny z Bogusławic, Sokołowic, Krzeczyna oraz Dziadowej Kłody. W finałowym turnieju uczestniczyła również reprezentacja Smardzowa. Królem strzelców został Jakub Nowicki z Sokołowic.

Dla wszystkich drużyn i zawodników przygotowane puchary, statuetki oraz nagrody wręczali wójt gminy Oleśnica Marcin Kasina, dyrektor GOK Oleśnica Dorota Bartczak oraz przewodniczący Rady Gminy Oleśnica Tadeusz Kunaj.

RED, GOK

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony