Mikołajkowy turniej piłkarski w bierutowskiej hali

Mikołajkowy turniej piłkarski w bierutowskiej hali

Niedziela w Bierutowie upłynęła pod znakiem kolejnej edycji Mikołajkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Bierutowa.


REKLAMA

Od godzin porannych uczniowie i uczennice szkół podstawowych rywalizowały między sobą w rozgrywkach. Najpierw zagrały grupy starsze, a zaraz po nich do gry wkroczyli najmłodsi. Ogólnie udział wzięło 12 zespołów.

Po zakończeniu turnieju nagrody za udział w postaci drewnianych medali oraz świątecznych paczek wręczali Burmistrz Bierutowa- Władysław Bogusław Kobiałka, dyrektor OKIS-u Bierutów- Adam Urdzela oraz trenerzy UKS-u Bierutów w składzie: Łukasz Szczypkowski, Mariusz Karakuła oraz Tomasz Nowak, a także… święty Mikołaj.

O bezpieczną rywalizację dbały zawodniczki na co dzień występujące w seniorskiej drużynie UKS-u- Karina Stanisławska, Sandra Wiącek, Natalia Sobiesińska, Zuzanna Polańska i Maja Łukasik. Podczas wydarzenia prowadzona była też sprzedaż klubowych kalendarzy.

– Kluby Sportowe UKS Bierutów oraz LZS Solniki Małe dziękują Burmistrzowi Bierutowa oraz wszystkim Partnerom za pomoc w wydaniu wspólnych kalendarzy. Jednocześnie dziękujemy Portalowi Oleśnicki-sport za współprace wykonaniu zdjęć do kalendarzy oraz Drukarni Wik za wydruk – podsumowują kluby z Solnik i Bierutowa.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony