Mikołajkowy turniej Akademii Piłkarskiej Oleśnica w Sycowie

Mikołajkowo, sportowo i rodzinnie było na turnieju Akademii Piłkarskiej Oleśnica oddział w Sycowie rozegranym w hali MOSiR-u pod patronatem burmistrza.


REKLAMA

Nad przebiegiem zawodów czuwali trenerzy Akademii Piłkarskiej Syców: Filip Potycz oraz Mateusz Hanyż. Nasz oddział w Sycowie w ostatnim czasie bardzo się rozwinął. Aktualnie w Sycowie trenuje 7 grup (6 chłopców i 1 dziewcząt). W turnieju rywalizowało aż 150 dzieci w trzech kategoriach wiekowych: bambini (rocznik 2010 i młodsi), żaki (2008/2009) oraz orliki/młodzik (2005/2007).

Gośćmi byli młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej z Oleśnicy. Sportowe zmagania toczyły drużyny Reniferów, Mikołajów, Elfów, Aniołów czy Gwiazdorów. Po zakończonych zmaganiach na dzieci czekał św. Mikołaj, który każdemu wręczał upominki. Świąteczna i sportowa atmosfera udzieliła się nie tylko młodym piłkarzom, ale również ich rodzicom, dziadkom i innym bliskim. To dzięki nim w kawiarence nie brakowało ciepłych napojów i pysznych wypieków, które znikały podczas przerw w meczach.

fot10
 Organizatorzy turnieju dziękują sponsorom. Byli nimi: Urząd Miasta i Gminy Syców, Starostwo Powiatowe w Oleśnicy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie, Tartak Iskra, Biuro Rachunkowe „Dragon”, sklep „Poziomka”, „Darko – meble”. Podziękowania kierują również do rodziców, którzy pomogli w organizacji turnieju.
RED, źródło: APO
REKLAMA
  1. Mmmmm

    Panie trenerze Potycz niech Pan wraca do Oleśnicy! Naszym chłopcom brakuje porządnego trenera. Czekamy!

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony