Mikołajkowy turniej Akademii Piłkarskiej Oleśnica w Sycowie

5844076927127_o,size,933x0,q,70,h,ea3bad

Mikołajkowo, sportowo i rodzinnie było na turnieju Akademii Piłkarskiej Oleśnica oddział w Sycowie rozegranym w hali MOSiR-u pod patronatem burmistrza.

Nad przebiegiem zawodów czuwali trenerzy Akademii Piłkarskiej Syców: Filip Potycz oraz Mateusz Hanyż. Nasz oddział w Sycowie w ostatnim czasie bardzo się rozwinął. Aktualnie w Sycowie trenuje 7 grup (6 chłopców i 1 dziewcząt). W turnieju rywalizowało aż 150 dzieci w trzech kategoriach wiekowych: bambini (rocznik 2010 i młodsi), żaki (2008/2009) oraz orliki/młodzik (2005/2007).

REKLAMA

Gośćmi byli młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej z Oleśnicy. Sportowe zmagania toczyły drużyny Reniferów, Mikołajów, Elfów, Aniołów czy Gwiazdorów. Po zakończonych zmaganiach na dzieci czekał św. Mikołaj, który każdemu wręczał upominki. Świąteczna i sportowa atmosfera udzieliła się nie tylko młodym piłkarzom, ale również ich rodzicom, dziadkom i innym bliskim. To dzięki nim w kawiarence nie brakowało ciepłych napojów i pysznych wypieków, które znikały podczas przerw w meczach.

fot10
 Organizatorzy turnieju dziękują sponsorom. Byli nimi: Urząd Miasta i Gminy Syców, Starostwo Powiatowe w Oleśnicy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie, Tartak Iskra, Biuro Rachunkowe „Dragon”, sklep „Poziomka”, „Darko – meble”. Podziękowania kierują również do rodziców, którzy pomogli w organizacji turnieju.
RED, źródło: APO
REKLAMA
  1. Mmmmm

    Panie trenerze Potycz niech Pan wraca do Oleśnicy! Naszym chłopcom brakuje porządnego trenera. Czekamy!

    (0)

Komentarze są wyłączone.

Wyświetl pełną wersję strony