Mecz ŻAP, taneczne show i darmowe wejście do Parku Rozrywki

Najbliższy mecz III ligi piłki nożnej kobiet przyniesie ze sobą szereg atrakcji.


REKLAMA

Główną będzie oczywiście piłkarskie widowisko z udziałem zawodniczek Żeńskiej Akademii Piłkarskiej Sukces Gmina Oleśnica. Drużyna pod wodzą trenera Adama Maciejewskiego po trzech kolejnych zwycięstwach tej wiosny powalczy o czwarty z rzędu triumf z LUKS-em Ziemia Lubińska.

Rozpoczęcie meczu na sztucznej płycie boiska stadionu przy Brzozowej w Oleśnicy o godzinie 14. Dodatkowo swoim występem zmagania piłkarek uświetnią podopieczne Pauli Binek z grupy tanecznej The Fever (wcześniej Pompoletki), działającej pod skrzydłami Oleśnickiej Fundacji Rozwoju Sportowego.

A to nie koniec atrakcji. Prezes Jerzy Rogala zachęca najmłodszych, i nie tylko, kibiców do dopingowania zespołu i udziału w konkursie. – Chcemy bardzo serdecznie zaprosić szkoły podstawowe i gimnazjalne do kibicowania naszej drużynie. Za najlepszą porcje dopingu gwarantowana jest nagroda niespodzianka. Ponadto wszystkie osoby kibicujące po meczu mają darmowy wstęp do Parku Rozrywki, gdzie mogą rozładować swoją energię po zapewne emocjonującym meczu – mówi prezes Rogala.

Oficjalne otwarcie Parku Rozrywki Rodzinnej również w najbliższą sobotę o godzinie 11. Szczegóły na plakacie: parkrozrywki

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony