LDJ: pierwszy komplet punktów w rundzie wiosennej juniorów starszych Pogoni Oleśnica

W środowym spotkaniu Ligi Dolnośląskiej Juniorów zawodnicy Pogoni Oleśnica na własnym boisku pokonali 3:0 Miedź Legnica. 


REKLAMA

Wszystkie bramki padły po zmianie stron. Pierwszą z nich zdobył Jakub Warzecha, który wykorzystał prostopadłe podanie Macieja Podkowińskiego. Dwie minuty później młodzi oleśniczanie podwyższyli prowadzenie. Po dośrodkowaniu Adama Ciszewskiego w polu karnym najlepiej odnajduje się Bartek Kruszyński i pokonuje bramkarza gości.

– Do meczu podeszliśmy bardzo zmotywowani z nastawieniem na wywalczenie pierwszego kompletu punktów w tej rundzie. W pierwszej połowie to Miedź dłużej utrzymywała się przy piłce, jednak stworzyliśmy groźniejsze sytuacje pod bramką rywali po kontratakach. Druga połowa to w dalszym ciągu bardzo dobra dyscyplina taktyczna naszego zespołu, prezentującego waleczna grę w każdym sektorze boiska. – relacjonuje nam trener Paweł Ulatowski.

Tuż przed zakończeniem spotkania rezultat ustala strzałem z lewej nogi Kornel Antosiewicz, a asystę przy tym trafieniu zalicza strzelec pierwszego gola, czyli Jakub Warzecha. W tabeli oleśniczanie zajmują dwunaste miejsce, a na swoim koncie mają 24 punkty, o dwa mniej niż będący pozycję wyżej Parasol Wrocław.

– Gratulacje dla zawodników za charakter, który pokazali podczas gry i walkę o każdy metr boiska! – podsumowuje P.Ulatowski.

Pogoń: Maliga – Wolski, Światek, Kowalski, Ciszewski, Ryło, Świerczyński, Podkowiński, Warzecha, Kruszyński, Szczypkowski(65 Kornel Antosiewicz).

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony