LDJ: juniorzy Pogoni Oleśnica rozbici przez Miedź Legnica

Druga z rzędu przegrana juniorów starszych Pogoni Oleśnica w lidze dolnośląskiej.

Po znakomitym początku rozgrywek nastały trudne chwile dla juniorów starszych MKS-u. Po niezasłużonej, z przebiegu meczu, przegranej 0:1 z Lechią Dzierżoniów, tym razem przyszedł wyjątkowo zimny prysznic w Legnicy, gdzie w weekend przyszło Pogoni zmierzyć się z tamtejszą Miedzią.

Podopieczni trenera Macieja Zapała już do przerwy mieli dwie bramki straty do rywali. Obie padły w końcówce. W 40. minucie wynik otworzył Kacper Kocik, a chwilę później podwyższył Fabio Proietti.

Kolejne szybkie dwa ciosy Miedziowi wyprowadzili kwadrans po zmianie stron. Na 3:0 trafił Miłosz Rodziewicz, a wynik ustalił Jakub Ćwigoń. Po przegranej oleśniczanie spadli na 8. miejsce w tabeli LDJ.

Pogoń: Maliga – Michał Surma, Świder, Holak, Wolski (70. Antosiewicz), Świerczyński, Kruszyński, Kluziak, K.Klat (71. Bielski), Dzięcioł (79. Świątek), Bartusiak (58. Makówka)