Kolejny sukces piłkarzy Kerry Oleśnica

W miony weekend piłkarze Kerry Oleśnica wywalczyli wicemistrzostwo na XI Mistrzostwach Branży Spożywczej, które odbyły się w Bydgoszczy. 


REKLAMA

W turnieju udział wzięło 20 drużyn. Pierwszy dzień zawodów to tradycyjnie rywalizacja w grupie, którą Kerry zakończyło na pierwszym miejscu. Wygrywając trzy mecze i jeden remisując:

Kerry 5:0 Cedc Oborniki  Wlkp.
Kerry 3:0 Lactalis Polska
Kerry 3:3 Danone Bieruń
Kerry 2:1 Supravis

– Niedziela to również rozgrywki grupowe. Animex Ełk gra z Lidlem Bydgoszcz i wygrywa 2:1. Nasze boje z Lidl Bydgoszcz to 4:0. I o pierwsze miejsce i bezpośredni awans gramy z Animex Ełk pokonując go 2:1. – relacjonuje nam opiekun zespołu Krzysztof Małasiński.

– W fazie pucharowej trafiamy znowu na Supravis remisując 1:1 i do wyłonienia potrzebne są rzuty karne , które w stu procentach wykorzystujemy przy jednym obronionym przez Damiana Kocerę. W półfinale czeka już Rolnik Mikołów który pewnie pokonujemy 3:0. – dodaje K.Małasiński.

Finał Kerry zagrało z Brodnickimi Zakładami Żelatyny. Przeciwnikom pomagają słupki poprzeczki oraz dobrze dysponowany bramkarz, który wyciąga niesamowite stuprocentowe sytuacje. Żelatyna pierwsza trafia i oleśniczanie muszą gonić wynik i znowu bramkarz staje na wysokości zadania.

Zawodnicy z Brodnicy trafiają jeszcze raz i zaczynają się bronić. Kerry zmniejsza wynik do jednej bramki i wycofuje bramkarza, żeby doprowadzić do remisu, ale czas biegnie i mecz kończy się wynikiem dla Żelatyny 2:1.

Na pocieszenie wicemistrzom zostaje fakt, że najlepszym bramkarz turnieju został wybrany Damian Kocera, a wyróżnienie, jako zawodnikowi przypadło Rafałowi Dąbrowskiemu.

Kerry: Damian Kocera, Tomasz Wojciechowski, Rafał Dąbrowski, Szymon Dacków, Tomasz Nowak, Maciej Dąbrowski, Bartek Dąbrowski, Maciej Krajka, Piotr Mogiełka, Krzysztof Michalewski,  Arkadiusz Smyczyński, Krzysztof Małasiński.

fot. Almar Sport

REKLAMA
 1. Taka prawda

  Niestety w Polsce jest przyzwolenie na rożne kombinacje Wszystko aby wygrać A gdzie w tym wszystkim uczciwość i duch sportu?

  (0)
 2. do jurek

  za chudy w uszach jestes, poki co mozesz jedynie z zuzlami pod sklepem rywalizowac, takze wiecej pokory

  (0)
 3. zaklamany sklad

  Brawo, ale tam polowa osob nie jest z Kerry a jezdzi za zakladowe pieniadze, wstyd i hanba Krzysiek !

  (0)
 4. Pazdan

  Bzdury gadacie, ciągle słyszę o promocji miasta i jakie to fajne. Ale pytanie zasadnicze, co z tego mamy? ABSOLUTNIE NIC!

  (0)
 5. kolo

  Dla Kerry i miasta jest to super promocja, po za tym ja nie rozumiem kto według was ma jeździć w firmach na takie turnieje ludzie co kopią amatorsko czy po prostu ludzie żeby była sztuka dla sztuki

  (0)
 6. pionier

  Trzech zawodników z kerry brawo Krzysztof za przekłamanie. No ale czego mozna sie spodziewać po kimś kto ma nie spełnione ambicje sportowe swoje i swojego syna . Zbieraj dalej chłopaków z Oleśnicy niech jeżdżą za kerrego pieniadze a pracowników z tego zakładu miej w poważaniu. Pamietaj ze nic nie może wiecznie trwać.

  (0)
 7. Bozydar Ivanow

  Brawo Gratulacje, jak zawsze Kerry, godnie reprezentuję Oleśnicę w amatorskim świecie futbolu, brawo dla chłopaków, jeszcze tylko zakładówke pojedźcie na własnym podwórku i będzie git

  (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony