Kolejny kosmiczny występ orlików APO w Deichmann Cup

Reprezentacje Argentyny i Urugwaju, jako jeden z etapów przygotowań do przyszłorocznych MŚ w Rosji, biorą udział… we wrocławskich rozgrywkach Deichmann.


REKLAMA

W minioną niedzielę po raz kolejny obie kadry, złożone z orlików Akademii Piłkarskiej Oleśnica, z obiektu przy ul. Lotniczej wracały do domów w rewelacyjnych nastrojach, czego powodem jest kolejny imponujący występ w tym turnieju. Komplet zwycięstw i łącznie aż 31 strzelonych bramek (w 6 meczach) to bilans obu drużyn w minionej kolejce.

– Szczególnie cieszy mnie, że chęć do gry chłopców i radość z niej tak pozytywnie przekładają się na koncentrację i zaangażowanie – podsumowuje Trener Piotr Michalewski.

Urugwaj zakończył rozgrywki grupowe ani razu nie zaznając w nich smaku porażki. Argentyna wciąż do rozegrania ma 1 mecz w tej fazie rozgrywek, ale już pewne jest, że zakończy ją na 1 miejscu w swojej grupie.

Argentyna zagrała w składzie: Maciek Łuszczyński, Marcin Peniuk (1 bramka), Michał Wróblewski (2), Antek Wróbel (1), Maciej Witczak (1), Bartek Noczyński (2), Kuba Bednarek (3), Michał Drzewicz (2), Wiktor Bielecki (2), Kuba Markowski (1).

Urugwaj reprezentowali: Adam Srebrny, Michał Płonka (2 bramki), Szymon Nasiadek (2), Kuba Woźniak, Mikołaj Janicki (1), Hubert Wawrzyniak, Igor Cichecki (1), Paweł Płażewski (5), Wiktor Krajewski (2), Krystian Rostek (2).

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony