Kolejne mecze młodych piłkarzy Akademii Piłkarskiej Oleśnica przy Brzozowej

Przed trampkarzami i młodzikami Akademii Piłkarskiej Oleśnica spotkania na własnym boisku. 


REKLAMA

Trampkarze prowadzeni przez Bartosza Czarkowskiego występujący w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy zagrają w piątek z Zagłębiem III Lubin. Lubinianie to wicelider tabeli, mający na swoim koncie dwie wygrane. Z kolei APO to czwarty zespół, który ma trzy punkty w dorobku. Początek spotkania o godzinie 12.

Natomiast młodzicy Rafała Klata swój mecz rozegrają dzień później. APO, będąca wiceliderem podejmie lidera ze Śląska Wrocław. Oba zespoły mają na swoim koncie po dwa zwycięstwa. Przed tygodniem młodzi oleśniczanie ograli 6:1 Akademię First Kick, a Śląsk uporał się z Mirkowem Długołęka, zwyciężając 3:0. Pierwszy gwizdek przy Brzozowej zabrzmi o 10.

W tej samej lidze grają także młodzi zawodnicy Pogoni Syców i Lotnika Twardogóra. Sycowianie w sobotę zagrają na wyjeździe z Piastem Żmigród. Start spotkania zaplanowano na 9. Dwie godziny później na własnym boisku twardogórzanie podejmą Polonię Trzebnica. Przed tygodniem Lotnik zremisował 1:1 z Pogonią Syców. Zespół z Twardogóry jest dziewiąty w tabeli, a Pogoń plasuje się pozycję niżej.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony