Kobiecapilka.pl o piłkarskiej przygodzie zawodniczki ŻAP Sukces

żapchrobry11

Barbara Zdunek to obecnie zawodniczka III ligowego Sukcesu Gmina Oleśnica oraz trenerka w  Akademii Piłkarskiej Oleśnica. Co sprawiło, że utalentowana piłkarka trafiła właśnie do Oleśnicy? 

Kolejny raz Sukces został wspomniany na łamach ogólnopolskiego portalu. Świetna postawa zespołu prowadzonego przez Adama Maciejewskiego nie umknęła uwadze portalowi kobiecapilka.pl, który przeprowadził wywiad z jedną z piłkarek oleśnickiej drużyny.

REKLAMA

Zdunek przed oleśnickim Sukcesem występowała w Stilonie Gorzów Wielkopolski, z którym musiała przełknąć spadek z Ekstraligi. Początkowo piłkarka ŻAP została i w Stilonie, ale nie na długo. Jak sama Zdunek mówi na łamach portalu kobiecapilka.pl wyjechała do Portugalii, aby dokończyć swoje studia. – Został mi wówczas ostatni rok moich drugich studiów licencjackich. Chciałam go wykorzystać do granic możliwości. Skorzystałam z programu międzynarodowej wymiany studenckiej Erasmus+ i na rok trafiłam na Uniwersytet w mieście Coimbra w Portugalii. - mówi Zdunek.

A jak doszło do tego, że Basia znów znalazła się w Oleśnicy? - Traf chciał, że jeszcze przed końcem studiów dostałam propozycję pracy w szkółce piłkarskiej w mojej rodzinnej miejscowości. Los więc podjął decyzję za mnie. Wróciłam na Dolny Śląsk i na chwilę obecną jestem trenerką skrzatów i żaków w Akademii Piłkarskiej Oleśnica - opowiada.

źródło: kobiecapilka.pl

REKLAMA
Wyświetl pełną wersję strony