Kobiecapilka.pl o piłkarskiej przygodzie zawodniczki ŻAP Sukces

Barbara Zdunek to obecnie zawodniczka III ligowego Sukcesu Gmina Oleśnica oraz trenerka w  Akademii Piłkarskiej Oleśnica. Co sprawiło, że utalentowana piłkarka trafiła właśnie do Oleśnicy? 


REKLAMA

Kolejny raz Sukces został wspomniany na łamach ogólnopolskiego portalu. Świetna postawa zespołu prowadzonego przez Adama Maciejewskiego nie umknęła uwadze portalowi kobiecapilka.pl, który przeprowadził wywiad z jedną z piłkarek oleśnickiej drużyny.

Zdunek przed oleśnickim Sukcesem występowała w Stilonie Gorzów Wielkopolski, z którym musiała przełknąć spadek z Ekstraligi. Początkowo piłkarka ŻAP została i w Stilonie, ale nie na długo. Jak sama Zdunek mówi na łamach portalu kobiecapilka.pl wyjechała do Portugalii, aby dokończyć swoje studia. – Został mi wówczas ostatni rok moich drugich studiów licencjackich. Chciałam go wykorzystać do granic możliwości. Skorzystałam z programu międzynarodowej wymiany studenckiej Erasmus+ i na rok trafiłam na Uniwersytet w mieście Coimbra w Portugalii. – mówi Zdunek.

A jak doszło do tego, że Basia znów znalazła się w Oleśnicy? – Traf chciał, że jeszcze przed końcem studiów dostałam propozycję pracy w szkółce piłkarskiej w mojej rodzinnej miejscowości. Los więc podjął decyzję za mnie. Wróciłam na Dolny Śląsk i na chwilę obecną jestem trenerką skrzatów i żaków w Akademii Piłkarskiej Oleśnica – opowiada.

źródło: kobiecapilka.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony