Klasa okręgowa: zwycięstwo Widawy Bierutów nad Kondratowicami

Siódma seria gier szczęśliwa była dla piłkarzy z Bierutowa, którzy na własnym boisku podejmowali Czarnych Kondratowice.

Na rozwiązanie worka z bramkami kibice przy Namysłowskiej czekali do 41. minuty. Wówczas prowadzenie zespołowi Piotra Jarząba dał Marcin Walendzik. „Dziki” zamienił na gola dośrodkowanie Pawła Majchrzyka.

W drugiej odsłonie Widawa podwyższyła za sprawą Daniela Magiery, który w 68. minucie trafił na 2:0, wykorzystując rzut karny podyktowany po faulu na Dawidzie Chirowskim.

Gości stać było jedynie na gola kontaktowego. Trzy minuty przed końcem spotkania na listę strzelców wpisał się Lansana Conde, były gracz Pogoni Oleśnica.

Widawa: Krupiński – Ćwiek, Majchrzyk, Mueller, Sobieński, Pluta, Ł.Szczypkowski, A.Szczypkowski, Walendzik (54. Chirowski), Magiera, Bezak (89. Jarząb).