Klasa okręgowa: wygrana Widawy Bierutów na zakończenie rundy jesiennej

Klasa okręgowa: wygrana Widawy Bierutów na zakończenie rundy jesiennej

Udanie rundę jesienną zakończyli piłkarze Widawy Bierutów. Podopieczni Piotra Jarząba przed własną publicznością pokonali 2:1 Czarnych Jelcz-Laskowice. 


REKLAMA

To spotkanie mogło idealnie rozpocząć się dla gospodarzy, bo już po upływie kilkudziesięciu sekundach piłka po mocnym strzale Daniela Magiery z okolicy dwudziestego metra uderzyła w słupek. Z minuty na minutę bierutowianie grali jeszcze lepiej, ale upragnionej bramki to nie przyniosło mimo bardzo dogodnych sytuacji mi,n Adama Szczypkowskiego i „Havira”.

Po drugiej stronie znakomitą interwencją popisał się Michał Szczepański i to dzięki jego refleksowi na przerwę oba zespoły schodziły przy stanie 0:0. Po zmianie stron, w 58 minucie wynik otworzyli zawodnicy Widawy. Podaniem z głębi pola został obsłużony, będący na prawym rogu pola karnego Tomasz Nowak i precyzyjnym strzałem pokonał golkipera gości.

Radość gospodarzy nie trwała zbyt długo. Dwie minuty później błąd defensywy Widawy bezlitośnie wykorzystał Krzysztof Telatyński i było 1:1. Pięć minut przed końcem spotkania padała jeszcze jedna bramka, jak się później okazało dająca komplet punktów Widawie.

Wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Marcin Walendzik ograł jednego z graczy Czarnych na prawej stronie boiska i dograł ją w pole karne, gdy wszyscy myśleli, że piłka opuści boisko Marek Bartosiewicz skierował „futbolówkę” do własnej bramki. Widawa rundę jesienną skończyła na ósmej pozycji z 21 punktami w dorobku.

Widawa: Szczepański- Sobiesiński, Ćwiek, Jarząb, Majchrzyk, Ł.Szczypkowski(73 Chirowski), Mueller, Nowak(90 Gajewski). A.Szczypkowski, Magiera, Wróblewski(65 Walendzik).

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony