Klasa okręgowa: Wiwa kontra Czarni, Widawa z Polonią

Po sobotniej, bezpośredniej potyczce Wiwy Goszcz z Widawa Bierutów, oba te zespoły zagrają ponownie w środku tygodnia. Kto będzie ich rywalem?


REKLAMA

Łatwiejsze zadanie czeka podopiecznych Wojciecha Rusieckiego, którzy za przeciwnika będą mieli jedenastych w tabeli Czarnych Kondratowice, a zespół z Goszcza niezmiennie prowadzi w tabeli. W sobotę goszczanie po bramkach Łukasza Nowaka(2) oraz Dawid Zawierty pokonali 3:2 Widawę Bierutów. Przyszły rywal Wiwy w ostatniej kolejce ograł 2:1 Burze Chwalibożyce. W pierwszym meczu tych zespołów lepsi okazali się gracze Wiwy, wygrywając 3:1. Czy obecny lider potwierdzi swoja dominacje i odprawi z kwitkiem Czarnych Kondratowice? Przekonamy się w środę o 19 na boisku w Kondratowicach.

Z kolei zawodnicy Andrzeja Szczypkowskiego to czwarta siła w tabeli ze strata czterech „kroków” do trzeciego Orla Sadowice, a w czwartek zmierza się z zajmującą ósme miejsce Polonia Środa Sląska. Kolejkę temu bierutowianie ulegli 2:3 Wiwie Goszcz. Bramki dla Widawy zdobyli Daniel Magiera oraz Sebastian Rachwał. Natomiast Polonia Sroda Sląską przegrała 0:1 z MKP Wołów. Jesienia w Bierutowie lepsi okazali się gracze Polonii, którzy wygrali 1:0. Jak będzie tym razem? Czy Tomasz Nowak i spółka wezmą rewanż za ubiegłoroczną porażkę? Pierwszy gwizdek na boisku w Srodzie Sląskiej o 17.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony