Klasa okręgowa: Wiwa Goszcz przypieczętuje awans?

Do zakończenia rozgrywek „okręgówki” zostały już tylko trzy kolejki. W 27. serii gier nasze zespoły powalczą o ligowe punkty na obcym terenie.


REKLAMA

Będąca jedną nogą w IV lidze Wiwa Goszcz uda się do Marcinkowic, gdzie skonfrontuje swoje siły w starciu z tamtejszym Sokołem. Goszczanie prowadzą w tabeli z pięcioma punktami przewagi nad drugim MKP Wołów. Sokół jest czwarty, a na koncie ma 45 „oczek”. W poprzedniej kolejce Wiwa ograła 3:1 Polonię Środa Śląska. Bramki dla goszczan w tym Mateusz Moskwa, Lukasz Nowak oraz Dawid Zawierta.

W tej samej kolejce Sokół ograł 2:0 Czarnych Kondratowice. Takim samym wynikiem na korzyść Wiwy zakończyła się jej jesienna potyczka z Marcinkowicami. Jak będzie tym razem? Czy podopieczni Wojciecha Rusieckiego już w niedziele będą świętowali awans do IV ligi? Dowiemy się o godzinie 12.

Dzień wcześniej na wyjazd wybierze się bierutowska Widawa, która zagra we Wrocławiu z miejscowa Wratislavią. W zespole z Wrocławia występuje Sebastian Idziorek. Golkiper Widawy został wypożyczony w przerwie zimowej. W tabeli bierutowianie zajmują piątą pozycję, a Wratislavia jest dziesiąta.

W ubiegłą niedzielę zawodnicy Widawy przed własną publicznością wysoko 1:5 ulegli Orłowi Sadowice. Jedyną bramkę dla Widawy zdobył w tamtym meczu Sebastian Rachwał. Wratislavia kolejkę temu też przegrała, 0:2 z MKP Wołów. Warto przypomnieć, że jesienią na boisku w Bierutowie podopieczni Andrzeja Szczypkowskiego wygrali z wrocławianami aż 4:0. Czy w sobotę Widawa zdoła powtórzyć taką wygraną? Odpowiedź na te i inne pytania poznamy o godzinie 17.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony