Klasa okręgowa: Widawa zagości w Strzelinie, Olimpia uda się do Sobótki

Oba nasze zespoły występujące w „okręgówce” 18. kolejkę rozegrają na wyjazdach. 


REKLAMA

I obie drużyny za przeciwnika będą miały wyżej notowanego rywala. W sobotę swoje spotkanie zagra Widawa Bierutów. Bierutowianie w tabeli zajmują dziewiątą pozycję, mając 21 punktów. Ich przeciwnikiem będzie szósta Strzelinianka Strzelin, która ma w swoim dorobku dziewięć „oczek” więcej od Widawy.

Poprzedniej kolejki podopieczni Piotra Jarząba nie mogą zaliczyć do udanych. Na własnym boisku Marcin Walendzik i spółka ulegli 1:2 ostatniemu w tabeli LKS-owi Brożec. Po ubiegłej kolejce punktów do swojego konta nie dopisała także Strzelinianka, która przegrała 0:5 z Energetykiem Siechnice.

Jesienią, w Bierutowie zespół ze Strzelina zwyciężył 1:0, a jak będzie tym razem na boisku Strzelinianki? Na te oraz inne pytania odpowiedź poznamy w sobotę o godzinie 17.

Do Sobótki pojedzie oleśnicka Olimpia, która łatwego zadania z pewnością nie będzie miała. Oleśniczanie w tabeli zajmują dwunastą pozycję, gromadząc do tej pory 19 punktów. Z kolei Zachód znajduje się tuż za podium, mając 32 „oczka”.

Po ubiegłotygodniowych rozgrywkach w zdecydowanie lepszych humorach są zawodnicy Mirosława Mularczyka, którzy zgarnęli komplet punktów za mecz z Czarnymi Kondratowice, bo ci wycofali się przed rundą wiosenną. Natomiast gracze z Sobótki przegrali 0:2 z Piastem Żerniki.

W pierwszym starciu między tymi zespołami lepsi okazali się piłkarze Olimpii, którzy wówczas pokonali 4:2 Zachód Sobótka. Kto okaże się lepszy w tym starciu? Pierwszy gwizdek tego meczu zabrzmi w niedzielę o godzinie 15.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony