Klasa okręgowa: Widawa w Skokowej, Olimpia z outsiderem

Obie nasze drużyny grające w klasie okręgowej w tej kolejce będą miały teoretycznie łatwiejsze zadanie.


REKLAMA

W roli zdecydowanego faworyta w niedzielę przed własną publicznością wystąpi Olimpia Oleśnica, która w tabeli jest dziewiąta. Zespół Grzegorza Grafa za przeciwnika będzie miał LKS Brożec, który w tym sezonie płaci frycowe i w dorobku ma tylko dwa punkty i nadal czeka na pierwsze zwycięstwo.

Poprzednia kolejka udana była tylko w wykonaniu oleśniczan, którzy pokonali 3:2 Wratislavię Wrocław. Bramki dla Olimpii w tym spotkaniu zdobyli Sebastian Rachwał, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali oraz Michał Hałapacz. Z kolei zespół z Brożca uległ 1:2 Piastowi Żerniki. Czy Olimpia przedłuży passę zwycięstw z rzędu do czterech? A może to LKS Brożec sprawi niespodziankę i po raz pierwszy w tym sezonie zgarnie trzy punkty? Przekonamy się w niedzielę na stadionie miejskim w Oleśnicy przy ulicy Brzozowej o godzinie 13.

Godzinę później rozpocznie się pojedynek w Skokowej. Tam naprzeciw siebie staną jedenastki Dolpaszu i Widawy Bierutów. Tabela pokazuje, że wyżej sklasyfikowani są piłkarze Widawy, obecnie zajmujący jedenaste miejsce z dwunastoma punktami. Dolpasz ma tych punktów o cztery mniej i jest trzynasty.

Przed tygodniem po nerwowej końcówce bierutowianie zwyciężyli 3:2 z KS-em Żórawina. Dwie bramki dla drużyny z Bierutowa strzelił Daniel Magiera, a jednego gola dorzucił Adam Szczypkowski. Przyszły rywal podopiecznych Piotra Jarząba korzystnym wynikiem nie mógł się popisać, bo kolejkę temu przegrał 1:2 z Energetykiem Siechnice. Jakie nastroje będą panowały po ostatnim gwizdku sędziego? Wszystko zweryfikuje boisko w Skokowej. Początek meczu zaplanowano na godzinę 14.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony