Klasa okręgowa: Widawa o „sześć” punktów, Olimpia z Wratislavią

W „okręgówce” przed Widawą Bierutów i Olimpią Oleśnica kolejne pojedynki o pozostanie na tym szczeblu rozgrywek. 


REKLAMA

Bierutowianie to jedenasta ekipa w tabeli. Po ubiegłotygodniowej wygranej nad Olimpią mają nad nią sześć punktów przewagi, a w nadchodzącą niedzielę zagrają z KS-em Żórawina, zespołem posiadającym punkt więcej od podopiecznych Piotra Jarząba.

Zespół z Żórawiny przed tygodniem przegrał 1:2 z Energetykiem Siechnice. W rundzie jesiennej Widawa uporała się ze swoim niedzielnym przeciwnikiem, zwyciężając 3:2. Czy tym razem będzie tak samo i bierutowianie wskoczą pozycję wyżej w tabeli? Odpowiedź poznamy na boisku w Żórawinie o godzinie 17.

O ligowy byt nadal musi walczyć zespół prowadzony przez Mirosława Mularczyka, który po przegranych derbach powiatu 3:4 z Widawą w środę odrobił zaległości z 24. kolejki i zremisował 1:1 z Energetykiem Siechnice. Teraz oleśniczan czeka pojedynek z Wratislavią Wrocław, dziewiątym zespołem w stawce.

Wrocławianie w minionej kolejce także poniosła porażkę, przegrywając 1:2 z Piastem Żerniki. Pierwszy pojedynek Olimpii z Wrastislavią padł łupem Oskara Olczykowskiego i spółki, którzy triumfowali 3:2. Punkty drużynie z Oleśnicy są bardzo potrzebne, a czy uda się je zdobyć w sobotę? Pierwszy gwizdek rozbrzmi o godzinie 15 na boisku Stadionu Miejskiego w Oleśnicy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony