Klasa okręgowa: Widawa o podium, łatwe punkty Wiwy?

Po środowej, rozgrywanej awansem ostatniej kolejki klasy okręgowej w nadchodzący weekend odbędzie się 23. kolejka. Z kim przyjdzie mierzyć się naszym zespołom?


REKLAMA

Oba zespoły do najbliższej kolejki przystąpią w znakomitych nastrojach. Najwcześniej, bo w sobotę zagra Widawa Bierutów, a za przeciwnika będzie miała MKP Wołów na ich boisku. Zespół Andrzeja Szczypkowskiego w tabeli plasuje się na czwartym miejscu, ze stratą do dwóch punktów do najniższego stopnia podium, które zajmuje właśnie Wołów.

W środowe popołudnie bierutowianie wysoko, 6:0 zwyciężyli na własnym boisku ze Zjednoczonymi Łowęcice. Na listę strzelców w tym spotkaniu wpisali się Sebastian Rachwał(2), Adam Szczypkowski(2), Daniel Magiera oraz jeden z zawodnik Zjednoczonych, który trafił do własnej siatki. Z kolei MKP bezbramkowo zremisował z Burzą Chwalibożyce. Czy Widawa odbudowała swoją formę na dobre i zgranie komplet punktów, a tym samym wskoczy na trzecie miejsce w tabeli? Przekonamy się w sobotę o 16 na nowo wyremontowanym boisku w Wołowie.

Dzień później swoje spotkanie w tej samej kolejce rozegra liderująca Wiwa Goszcz. Rywalem goszczan będzie przedostatnia w tabeli Burza Chwalibożyce. Wiwa ma cztery „oczka” więcej od drugiego Orła Sadowice. Ostatnie spotkanie podopieczni Wojciecha Rusieckiego wygrali skromnie 1:0 z Wratislavią Wrocław, a bramkę dającą zwycięstwo zdobył Piotr Gorczyca, który skierował piłkę do własnej bramki. Z kolei Burza Chwalibożyce podzieliła się punktami, remisując 0:0 z MKP Wołów. Czy zespół z Goszcza sięgnie po łatwy komplet punktów? Odpowiedź poznamy w niedzielę na boisku w Chwalibożycach o 15.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony