Klasa okręgowa: Widawa jedzie do wicelidera, Olimpia w środę nie zagra

Kolejne zmagania w „okręgówce” zaplanowano już na najbliższą środę. Dlaczego zagra tylko Widawa Bierutów? 


REKLAMA

Swojego spotkania zgodnie z terminarzem nie rozegrają piłkarze Olimpii Oleśnica, ponieważ zostało ono przełożone. Planowo podopieczni Mirosława Mularczyka mieli zagrać w środę z Energetykiem Siechnice na własnym boisku, ale te spotkanie zostało przełożone na 17 maja, a rozpocznie się o godzinie 17.

Z pewnością w środku tygodnia nie chcieliby zagrać zawodnicy z Bierutowa, którzy prawdopodobnie będą musieli sobie radzić bez kolejnych podstawowych zawodników. W niedzielę do końca pierwszej połowy nie dotrwał z powodu urazu pachwiny Marcin Walendzik, jego miejsce zajął Daniel Magiera, który kilkanaście minut później opuścił boisko z urazem, a jutro zmierzą się z Piastem Żerniki, wiceliderem, w dodatku na ich boisku.

Bierutowianie w tabeli są na jedenastym miejscu z 27 punktami. W ostatniej kolejce zespół prowadzony przez Piotra Jarząba przegrał 1:2 z Zachodem Sobótka. Najbliższy rywal Widawy również uległ i to takim samym wynikiem Energetykowi Siechnice.

Jesienią w Bierutowie górą byli goście z Żernik, zwyciężając 3:0. Jak będzie tym razem? Czy Tomasz Nowak i spółka pokonają wyżej notowanego rywala i sprawią niemałą sensację? Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 17.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony