Klasa okręgowa: Widawa i Olimpia powalczą o rehabilitację

W „okręgówce” odbędzie się piąta kolejka. O przełamanie i rehabilitację przed własną publicznością powalczą Widawa Bierutów oraz Olimpia Oleśnica.


REKLAMA

W nie najlepszej sytuacji znajduje się bierutowska Widawa, która w tabeli jest trzynasta, z trzema punktami na koncie. Bierutowianie przed tygodniem odnieśli trzecią porażkę w tym sezonie, ulegając 2:3 Polonii Środa Śląska. Bramki dla zespołu Piotra Jarząba w tym spotkaniu zdobyli Marcin Walendzik oraz Szczepan Wróblewski.

Z kolei przyszły rywal Widawy, czyli Zjednoczeni Łowęcice w tabeli jest na ostatniej pozycji z zerowym dorobkiem punktowym. W poprzedniej kolejce przegrali 3:4 z Energetykiem Siechnice. Jest to idealny moment na to, aby piłkarze z Bierutowa przełamali swoją fatalną passę. Jaki wynik padnie w jedynym niedzielnym starciu? Odpowiedź poznamy o godzinie 16 na stadionie miejskim w Bierutowie.

Dzień wcześniej za blamaż w spotkaniu z Piastem Żerniki będą chcieli się odegrać piłkarze Olimpii Oleśnica, którzy na własnym boisku podejmą Czarnych Jelcz-Laskowice. Kolejkę temu zawodnicy Piasta rozbili 6:1 oleśniczan. Honor Olimpii w tym spotkaniu uratował Patryk Sopart.

O korzystny wynik w starciu z Czarnymi nie będzie wcale łatwo, ponieważ zespół z Jelcza-Laskowic w tabeli jest czwarty, a w ubiegłej kolejce wygrali 5:2 z LKS-em Brożec. Czy stać zespół Grzegorza Grafa na zgarnięcie kompletu punktów? Dowiemy się w sobotę na stadionie przy ulicy Brzozowej. Pierwszy gwizdek o godzinie 17.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony