Klasa okręgowa: Widawa Bierutów wróciła z Sobótki na tarczy

widawalowecice13

Nie udał się wyjazd do Sobótki piłkarzom Widawy Bierutów. Bierutowianie wrócili na tarczy, ulegając 1:2.

W pierwszej odsłonie kibice obejrzeli tylko jedno trafienie, a ono przypadło gospodarzom, którzy w 36. minucie wyszli na prowadzenie. Strzelcem bramki okazał się Marcin Korkosz. Do samego końca pierwszej połowy podopieczni Piotra Jarząba walczyli o doprowadzenie do remisu, lecz nieskuteczność oraz świetna postawa golkipera Zachodu nie pozwoliła na zmianę wyniku.

Co nie udało się w pierwszych czterdziestu pięciu minutach zawodnicy z Bierutowa uczynili po upływie kwadransa drugiej odsłony. Właśnie wtedy Dawid Chirowski pokonał bramkarza gospodarzy. Jednak końcówka spotkania należała do zawodników Zachodu Sobótka, którzy dziesięć minut po bramce Chirowskiego przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę i zgarnęli komplet punktów. Po raz drugi w tym spotkaniu Daniel Krupiński musiał wyciągać piłkę z siatki po strzale Korkosza.

Widawa: Krupiński- Sobiesiński, Ćwiek, Pluta (78 Jarząb), Majchrzyk, Nowak, Mueller, Ł.Szczypkowski, Chirowski, A.Szczypkowski, Gajewski.