Klasa okręgowa: Widawa Bierutów gubi punkty z outsiderem

Klasa okręgowa: Widawa Bierutów gubi punkty z outsiderem

W meczu Widawy Bierutów z LKS-em Brożec nie zabrakło niczego. Były bramki, rzuty karne, czerwone kartki i świetne parady bramkarzy. 


REKLAMA

Zacznijmy od początku. Pierwszy kwadrans to głównie zacięta walka w środku, którą można powiedzieć, że wygrali bierutowianie, bo efektem tego była czerwona kartka dla jednego z zawodników Brożca. Tuż przed przerwą goście mogli objąć prowadzenie, ale fenomenalną interwencją popisał się Michał Szczepański.

Druga połowa lepiej zaczęła się dla Widawy. Chwilę po jej rozpoczęciu w polu karnym faulowany był Szczepan Wróblewski, a kapitan bierutowian, Sebastian Mueller pewnie rzut karny zamienił na bramkę. Z czasem do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy z Brożca i po składnej akcji, piłka trafiła Sebastiana Ćwieka w rękę, który znajdował się w polu karnym i sędzia wskazał na „wapno”. Z jedenastu metrów nie pomylił się jeden z graczy gości.

Na prowadzenie Widawę mógł wyprowadzić Szczepan Wróblewski, ale na refleksem popisał się golkiper gości. Chwilę później Marcin Walendzik i jego koledzy przegrywali. Strzał piłkarza LKS-u obronił „Misiu”, ale przy dobitce był bezradny. To spotkanie podopieczni Piotra Jarząba także kończyli w osłabieniu, za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę z boiska wyleciał Sebastian Ćwiek. W samej końcówce do ataku rzucili się gospodarze, ale na nic się to zdało i porażka z ostatnią drużyną w tabeli stała się faktem (ostatnie miejsce zajmują Czarni Kondratowice, ale zespół wycofał się z rozgrywek).

Widawa: Szczepański – Walendzik(70 Gajewski), Ćwiek, Majchrzyk(30 Wróblewski), Fenik, Nowak, Mueller, Ł.Szczypkowski, Bezak, Chirowski.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony