Klasa okręgowa: Widawa Bierutów gościnna dla Polonii Środa Śląska

Klasa okręgowa: Widawa Bierutów gościnna dla Polonii Środa Śląska

Domowego spotkania nie będzie miło wspominała Widawa Bierutów, która musiała uznać w miniony weekend wyższość Polonii Środa Śląska. 


REKLAMA

W pierwszej połowie spotkania przy Namysłowskiej kibice nie doczekali się bramek w dużej mierze dzięki interwencjom Michała Szczepańskiego. Po zmianie stron wynik otworzyć mógł Marcin Walendzik, ale jego strzał był minimalnie niecelny.

Jeszcze lepszą okazję do zdobycia brami miał Dawid Chirowski, ale po jego strzale z najbliższej odległości zmierzającą do siatki futbolówkę wybił głową obrońca rywali. W odpowiedzi strzał ostrzegawczy dali goście, których zastopował golkiper Widawy, parując strzał na poprzeczkę.

Niedługo potem był jednak bezradny, bo kwadrans przed końcem w samo “okienko” uderzył Mateusz Wójcik. A w samej końcówce wynik ustalił Krystian Gawora i to średzianie cieszyli się z pełnej puli. Podopieczni Piotra Jarzą w tabeli zajmują dziewiątą lokatę z 24 punktami na koncie.

Widawa: Szczepański – Skura, Ćwiek, Jarząb, Fenik, Mueller, Nowak, Walendzik, Pluta, Chirowski(75 Chudyk), Gajewski(87 Salamon).

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony