Klasa okręgowa: w środę „ostatnia kolejka sezonu”

Niecodziennie, bo środę zagra klasa okręgowa. Mecze odbędą się w ramach ostatniej, 30. kolejka sezonu, która rozegrana zostanie awansem. 


REKLAMA

Teoretycznie na łatwiejsze spotkanie czekają podopieczni Wojciecha Rusieckiego, którzy przed własną publicznością podejmą Wratislavię Wrocław. Goszczanie to lider „okręgówki”, mający cztery punkty przewagi nad drugim Orłem Sadowice. Przyszły rywal Wiwy w tabeli zajmuje jedenaste miejsce. W ostatniej kolejce zespół z Goszcza po raz kolejny zostawił po sobie świetne wrażenie, gromiąc 6:0 MKP Wołów. Bramki dla Wiwy w tym meczu zdobyli Adrian Dąbrowski(2), Dawid Zawierta(2) oraz Łukasz Nowak(2). Natomiast Wratislavia orała 3:2 KS Łozinę. Czy po raz kolejny możemy spodziewać się wysokiej wygranej Wiwy? Przekonamy się w środę o 17:30 na boisku w Goszczu.

Trudniejsze zadanie w środę przed Widawą Bierutów, która będzie u siebie gościła Zjednoczonych Łowęcice. Bierutowianie to obecnie piąty zespół w tabeli z jednym „oczkiem” mniej niż czwarte własnie Łowęcice. W ubiegły weekend podopieczni Andrzeja Szczypkowskiego w Jelczu-Laskowice zremisowali 1:1 z tamtejszymi Czarnymi. Bramkę dającą jeden punkt zdobył Sebastian Rachwał. Z kolei Zjednoczeni Łowęcice przegrali wysoko, bo aż 1:7 z Burzą Chwalibożyce. Czy mimo braku stabilnej formy zespołu z Bierutowa możemy liczyć na wygraną Widawy i zbliżenie się do czołówki w tabeli? A może to ekipa z Łowęcic zgarnie komplet punktów? Początek spotkania również o 17:30.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony