Klasa okręgowa: remis Widawy Bierutów z Wołowem

widawalowencice039

W 23 kolejce €œ”okręgówki” Widawa Bierutów podzieliła się punktami z MKP Wołów. Po ostatnim gwizdku na tablicy widniało 1:1.

Po wyrównanej pierwszej połowie oba zespoły schodziły na przerwę przy bezbramkowym remisie. Obie bramki zdobyli zawodnicy Widawy, a losy tego spotkania rozstrzygnęły się w ostatnim kwadransie tego pojedynku.

W drugich czterdziestu pięciu minutach do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. Przy probie wybicia piłki, Jakub Sobiesiński zrobił to tak niefortunnie, ze w 75 minucie skierował piłkę do własnej siatki. Do wyrównania piec minut później doprowadził Daniel Magiera, który bramkarza Wołowa pokonał bezpośrednio z rzutu wolnego.

W doliczonym czasie gry bramkę na wagę zwycięstwa mogli zdobyć zawodnicy MKP Wołów, gdyż Adrian Lipiec we własnym polu karnym sfaulował jednego z graczy Wołowa i sędzia podyktował rzut karny. Chwile później Lipiec zrehabilitował się, broniąc „jedenastkę”. Po tym remisie podopieczni Andrzeja Szczypkowskiego są na czwartym miejscu ze strata dwóch punktów do trzeciego Wołowa i ośmiu od liderującej Wiwy Goszcz.

Widawa Bierutów: Lipiec- Babiarz(63 Sobiesinski, 79 Chirowski), Ćwiek, Jarząb, Majchrzyk, Mueller, Nowak, L.Szczypkowski(65 Magiera), A.Szczypkowski, Rachwał(68 Wróblewski), Stanisławski.