Klasa okręgowa: porażka Widawy z Energetykiem

widawastrzelinianka27

Jedna bramka przesądziła o zwycięstwie Energetyka Siechnice nad Widawą Bierutów w 14. kolejce wrocławskiej klasy okręgowej.

Przed tym spotkaniem zdecydowanym faworytem był wyżej sklasyfikowany w tabeli Energetyk i to właśnie siechniczanie dopisali do swojego dorobku kolejne trzy punkty, wygrywając 1:0 z Widawą. Jedyna bramka tego spotkania padła w drugiej połowie, a dokładniej w 71 minucie.

Wtedy to Michał Szczepański nie zdołał obronić strzału Michała Banacha. Dziesięć minut później podopieczni Piotra Jarząba grali w przewadze, bo drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Piotr Krawczyk. Widawa obecnie zajmuje ósme miejsce z osiemnastoma punktami na koncie. Do końca rundy pozostała jeszcze jedna kolejka.

Widawa: Szczepański- Sobiesiński, Ćwiek, Jarząb, Majchrzyk, Ł.Szczypkowski, Mueller, A.Szczypkowski, Chirowski(63 Pluta), Walendzik, Głuch(53 Wróblewski).