Klasa okręgowa: Olimpia z Polonią, Widawa z Energetykiem

Przedostatnia seria gier we wrocławskiej klasie okręgowej. Kto zakończy ją w lepszych nastrojach?


REKLAMA

W jedynym sobotnim meczu gospodarzem będzie Olimpia Oleśnica, która przy Brzozowej podejmie Polonię Środa Śląska. W tabeli wyżej znajduje się zespół ze Środy Śląskiej, a jest na piątym miejscu i ma 23 punkty. Zespół Grzegorza Grafa sklasyfikowany jest o sześć pozycji niżej, mając 15 „oczek”.

Poprzednia kolejka nie była najlepsza w wykonaniu piłkarzy z Oleśnicy. Oleśniczanie ulegli 1:4 Strzeliniankę Strzelin, a jedyną bramkę dla Olimpii w tym meczu zdobył… gracz Strzelinianki, pokonując własnego bramkarza. Z kolei najbliższy rywal Oskara Olczykowskiego i spółki także odniósł porażkę, ulegając 1:2 Piastowi Żerniki. Jak wypadną oleśniczanie w starciu z wyżej notowanym rywalem? Przekonamy się w sobotę na stadionie miejskim przy ulicy Brzozowej w Oleśnicy o godzinie 13.

Dzień swój mecz rozegra Widawa Bierutów. Podopieczni Piotra Jarząba wybiorą się do Siechnic, gdzie będzie czekał tamtejszy Energetyk. Lepsza sytuacja panuje w zespole z Siechnic, bo w tabeli jest na tuż za podium, a Widawa zajmuje ósmą lokatę.

Oba zespoły do niedzielnego spotkania podejdą w dobrych humorach. Bierutowianie skromnie 1:0 pokonali KP Brzeg Dolny, po bramce z rzutu karnego Sebastiana Muellera, a Energetyk po wygranej 4:1 nad Czarnymi Jelcz-Laskowice. Czy Widawa zanotuje czwartą wygraną z rzędu? Dowiemy się w niedzielę na boisku w Siechnicach. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 13.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony