Klasa okręgowa: Olimpia z liderem, a Widawa z Wratislavią na początek wiosny

Do gry po przerwie zimowej wraca także klasa okręgowa. Na początku rundy wiosennej Olimpia Oleśnica zagra w Trzebnicy, a Widawa Bierutów we Wrocławiu.


REKLAMA

Z zespołów reprezentujących nasz powiat w „okręgówce”, w tej kolejce ciężkie zadanie czeka zespół prowadzony przez Mirosława Mularczyka, który zmierzy się z liderującą Polonią Trzebnica. Drużyna z Trzebnicy to jedyny niepokonany zespół w tym sezonie i pewnie przewodzi w tabeli. Z kolei oleśniczanie są na dwunastej pozycji, a w dorobku mają 15 „oczek”.

Inaugurację obecnych rozgrywek i spotkanie między tymi zespołami w Oleśnicy lepiej będą wspominać trzebniczanie, którzy wyszli z tego starcia zwycięsko, gromiąc Olimpię aż 7:0. W najbliższą sobotę Olimpia z pewnością będzie miała w pamięci tę porażkę i chęć rewanżu. Jak będzie po ostatnim gwizdku sędziego? Wszystko zweryfikuje boisko w Trzebnicy. Początek spotkania w sobotę o 15.

O tej samej godzinie pierwszy gwizdek zabrzmi w meczu Widawy Bierutów z Wratislavią Wrocław. Bierutowianie zimę spędzili wyżej niż Olimpia, bo plasują się na ósmej lokacie z 21 punktami na koncie. Najbliższy rywal podopiecznych Piotra Jarząba to jedenasta drużyna w tabeli, mająca 16 punktów w zdobyczy.

W pierwszym starciu tych zespołów lepsi okazali się wrocławianie, którzy w Bierutowie zwyciężyli 2:1. Czy tym razem to Widawa zainkasuje komplet punktów i rozpocznie nową rundę od wygranej? Dowiemy się w sobotę na boisku Wratislavii.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony