Klasa okręgowa: Olimpia w Skokowej, Widawa z Kondratowicami

W klasie okręgowej również odbędzie się kolejna seria gier. W sobotę Olimpia Oleśnica zagra na wyjeździe, a dzień później Widawa Bierutów rozegra swoje spotkanie na własnym boisku.


REKLAMA

Zespół Grzegorza Grafa uda się do Skokowej, gdzie za rywala będzie miał miejscowy Dolpasz. W tabeli wyżej znajduje się Olimpia, która ma sześć punktów i zajmuje jedenastą lokatę. Z kolei Dolpasz Skokowa jest sklasyfikowany o dwie pozycje niżej, a jego dorobek to cztery „oczka”. Przed tygodniem żadna z wymienionych drużyn nie dopisała do swojego konta ani jednego punktu. Olimpia uległa 0:3 KS-owi Żórawina, a Doplasz przegrał 1:2 z Piastem Żerniki. Czy po tym pojedynku radość zagości w zespole z Oleśnicy? Odpowiedź poznamy w sobotę. Początek meczu zaplanowano na godzinę 11.

W niedzielę, jedyne spotkanie zostanie rozegrane w Bierutowie. Tam podopieczni Piotra Jarząba będą gościli Czarnych Kondratowice. W troszkę lepszej sytuacji są bierutowianie, bo są o dwie pozycje wyżej niż Czarni, mając trzy punkty więcej. Nie będą miło wspominać ostatniej kolejki gracze Widawy, którzy wysoko, aż 0:6 ulegli aspirującej do awansu Polonii Trzebnica. Porażkę odniósł także najbliższy przeciwnik piłkarzy z Bierutów. Czarni ulegli 2:3 Energetykowi Siechnice. Stać Widawę na zgarniecie kompletu punktów? Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 16.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony