Klasa okręgowa: Olimpia w Brzegu Dolnym, Widawa w Sobótce

W 8. kolejce „okręgówki” Olimpia Oleśnica o przełamanie powalczy w Brzegu Dolnym, a Widawa Bierutów po kolejne ligowe punkty wybierze się do Sobótki.


REKLAMA

Podopieczni Grzegorza Grafa swoje spotkanie rozegrają w niedzielę, a za przeciwnika będą mieli KP Brzeg Dolny, który w tabeli jest jedenasty i ma jeden punkt więcej na koncie niż Olimpia. Ostatnia kolejka nie ułożyła się po myśli obu drużyn. Zespół z Brzegu Dolnego w niedzielę będzie chciał zmazać plamę po porażce 2:3 z Piastem Żerniki, a oleśniczanie z pewnością będą walczyli o przerwanie fatalnej passy porażek, w tym tej odniesionej przed tygodniem z Dolpaszem Skowa w ostatnich minutach.

Czy Oskar Olczykowski i spółka w spotkaniu z dolnobrzeżanami wrócą na ścieżkę zwycięstw? Odpowiedź poznamy o godzinie 15 na stadionie miejskim… w Brzegu Dolnym. Choć terminarz pierwotnie przewidywał Olimpię w roli gospodarza, to i tym razem oleśniczanie zagrają na terenie rywala, a rewanż wiosną odbędzie się w Oleśnicy.

Na prostą powoli wychodzi Widawa Bierutów, która w poprzedniej kolejce ograła 2:1 Czarnych Kondratowice i awansowała w tabeli na ósme miejsce. Bramki dla bierutowian w tym meczu zdobyli Marcin Walendzik oraz Daniel Magiera.

W tej kolejce zmierzy się z Zachodem Sobótka. Przyszły rywal zespołu prowadzonego przez Piotra Jarząba jest o punkt i pozycję wyżej niż Widawa, a w ubiegłą sobotę musiał przełknąć gorycz porażki 3:6 z Energetykiem Siechnice. Jak wypadnie team z Bierutowa w tym spotkaniu? Odpowiedź poznamy w sobotę na boisku w Sobótce o godzinie 15.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony