Klasa okręgowa: Olimpia rozstrzelana przez Strzeliniankę

Nie udał się wyjazd graczom Olimpii Oleśnica do Strzelina. Tamtejsza Strzelinianka pokonała oleśnicki zespół 4:1, strzelając wszystkie pięć bramek.

Worek z bramkami gospodarze otworzyli już w 23. sekundzie meczu. Dośrodkowanie z prawej strony boiska jednego z graczy Strzelinianki nie przyniosło skutku, ale piłka została wybita przed pole karne, a tam Hubert Wróblewski uderzył nie do obrony.

W odpowiedzi próbowali Adrian Sikora i Sebastian Rachwał, ale ich strzały były zbyt lekkie, żeby zagrozić bramkarzowi drużyny ze Strzelina. Po ponad pół godzinie gry było 2:0. Tomasz Kaczmarek wbiegł w pole karne i oddał strzał obok interweniującego Kruszyńskiego. Do przerwy utrzymał się taki rezultat.

Cztery minuty po zmianie stron bramkarz Olimpii musiał wyciągać piłkę z siatki po raz trzeci w tym spotkaniu. Tym razem autorem trafienie okazał się Sławomir Żrebiec. W 73 minucie padła jedyna bramka dla zespołu prowadzonego przez Grzegorza Grafa, a zdobył ją Andrzej Szachniewicz, który pokonał własnego bramkarza przy próbie wybicia piłki z własnego pola karnego.

Tego dnia kibice zgromadzeni na boisku w Strzelinie obejrzeli jeszcze jedną bramkę, już w doliczonym czasie gry. Marek Robak dopiero przy drugiej próbie zdołał pokonać golkipera oleśnickiej Olimpii, tym samym ustalając wynik. Oleśniczanie w tabeli zajmują jedenaste miejsce, a mają 15 punktów na swoim koncie.

Olimpia: Kruszyński- Wyrwał, Rzepka, Mrowicki, Piasecki, Olczykowski, Smyczyński, Rachwał, Mochocki, Sopart, Sikora(70 Zadka).